1. Home
  2. /
  3. Contact

Demolition and Recycling Equipment B.V.

De Hork 32
5431 NS  Cuijk
Nederland

Algemeen

Tel: +31 485 442 300
Fax: +31 485 442 120

E-mail: info@hetnieuwewisselen.nl
Openingstijden:

Maandag – donderdag van 8:30 tot 17:00.
Vrijdag van 08:30 tot 16:00.

Direct contact

Service/Product support:

Algemeen service/productsupport contact:
service@hetnieuwewisselen.nl

Jan Bens:
+31(0) 485 387 396
j.bens@hetnieuwewisselen.nl 

Peter Deenen:
+31(0) 485 387 382
p.deenen@hetnieuwewisselen.nl

Verkoop (Binnen/Buitendienst):

Corine Jonkers (Binnendienst):
+31(0) 485 387 399
c.jonkers@hetnieuwewisselen.nl

(Ma/Di/Do)

Jos Boerdonk (Binnen/Buitendienst):
+31(0) 654 781 317
j.boerdonk@hetnieuwewisselen.nl

Engineering & Warranty:

Roel Brauer:
+31(0) 485 387 383
r.brauer@hetnieuwewisselen.nl

Inkoop en logistiek

Robert Weerts:
+31(0) 485 387 387
r.weerts@hetnieuwewisselen.nl

Openingstijden:

Maandag – donderdag van 8:30 tot 17:00.
Vrijdag van 08:30 tot 16:00.